Sint-Jozefsinstituut OostendeSamen Jongeren Opvoeden |
||||||||||||||||
|
|
Ontmoetingsnamiddag voor eerstejaarsEen nieuwe school, nieuwe klasgenoten, nieuwe leerkrachten voor verschillende vakken … Voor de eerstejaars is de start in september best wel een spannend moment. Om het ijs wat te breken en om met z’n allen een positieve start te nemen, organiseerden de klassenleraars een ontmoetingsnamiddag op maandag 5 september. Op basis van verlangens en verwachtingen die de leerlingen aanbrachten, werden per klas alvast afspraken gemaakt voor een geslaagd schooljaar. Verder leerden de leerlingen elkaar via allerlei interactieve groepsspelen beter kennen. Hiermee werd ook de aanzet gegeven voor de lessen leer- en leefsleutels. In kleinere groepjes maakten de leerlingen van 1A ganzenbordspellen. Daarbij werd al snel duidelijk wie bv. creatieve ideeën had of wie een originele opdracht kon verzinnen … Alle talenten samen leidden tot een mooi resultaat, waaruit bleek dat samenwerken dus wel loont.
Tijdens enkele vertrouwensspelen met een blinddoek waren leerlingen van 1B sterk op de hulp van elkaar aangewezen. Het schepte meteen een stevige band.
Na afloop konden de eerstejaars met hun klassenleraars terugblikken op een fijne namiddag, waarbij ze een stevige basis gelegd hadden voor de rest van het schooljaar. Persartikelen:
|
Inlichtingen en inschrijvingen Tel: 059 80 24 23
Directie: |
||||||||||||||